DB/GarrAbility: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
Barncastle (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{Template:Sandbox/VersionRange|min_expansionlevel=6}} | {{Template:Sandbox/VersionRange|min_expansionlevel=6}} | ||
===Flags=== | |||
{| style="background:#FCFCFC; color:black" | |||
|- | |||
! width="80" | Value | |||
! width="400" | Description | |||
|- | |||
| 0x001 || IsTrait | |||
|- | |||
| 0x002 || NoRandomSelection | |||
|- | |||
| 0x004 || HordeOnly | |||
|- | |||
| 0x008 || AllianceOnly | |||
|- | |||
| 0x010 || NoReroll | |||
|- | |||
| 0x020 || FirstSlotOnly | |||
|- | |||
| 0x040 || SingleMissionDuration | |||
|- | |||
| 0x080 || ActiveOnlyOnZoneSupport | |||
|- | |||
| 0x100 || ApplyToFirstMission | |||
|- | |||
| 0x200 || IsSpecialization | |||
|- | |||
| 0x400 || IsEmptySlot | |||
|} | |||
[[Category:DBC]] | [[Category:DBC]] |